Garance kvality a slušnosti

Poradenství v oblasti investic

Výkup a ocenění Vašich zlatých mincí

Záruka vrácení kupní ceny

Bezpečné doručení

Osobně v okolí Olomouce

Mé aktuální aukce si můžete prohlédnout

Vyberte si z kategorie produktů

SLUŽBY

Prodej/poptávka

Nabízíme velké množství mincí a medailí, převážně z období Rakouska – Uherska a Československa. Nabídku naleznete v sekci PRODEJ. Pokud sháníte něco, co tu v nabídce nemáme, rádi vám mince pomůžeme sehnat. Díky kontaktům, které jsme díky dlouholetým zkušenostem nasbírali, máme rozsáhlé možnosti. Pošlete nám vaši chyběnku.

Výkup mincí

Vykupujeme zlaté, stříbrné mince a medaile. Jsme schopni Vám nabídnout nejvyšší možné ceny na trhu. Po domluvě se můžeme potkat, Vaše mince ocenit a zaplatit přímo na místě v hotovosti.

Certifikace NGC

Certifikace mincí se v poslední době těší velké oblibě. Pokud máte i vy minci, která je ve špičkovém stavu a chtěli byste jí opatřit certifikátem, neváhejte nás kontaktovat – rádi Vám grading zajistíme od 1 100 Kč za minci. Jsme autorizovaným partnerem společnosti Numismatic Guaranty Company (NGC), která je největší společností na světě pro ověřování pravosti, vyhodnocování stavu a slabbing mincí a medailí.

Zastupování na aukcích

Pravidelně navštěvujeme tuzemské i zahraniční numismatické aukce a jsme partnerem aukčních domů po celém světě. Na těchto aukcích Vás můžeme zastoupit a zajistit Vám tak nákup bez dalších starostí spojených např. se zdlouhavou registrací či proclíváním zásilek.

Poradenství

Pokud chcete investovat nebo si začít vytvářet numismatickou sbírku ale nevíte jak na to nebo kde a s čím začít, rádi Vám poradíme.

Chcete vědět o novinkách jako první?

Vyplňte formulář a neunikne Vám žádná novinka!